CENA AYURVÉDSKEHO POBYTUAk chce klient zistiť cenu pobytu, stačí napisat na info@ayurveda-srilanka.sk a zadať:
- približný termín alebo presný termín pobytu o ktorý ma záujem
- počet dní na koľko chce cca. cestovať
- počet osôb
- či má záujem o transfer z/na letisko (cesta na juh do rezortov trvá 3 hod.), ktorý zabezpečuje pre klientov rezort
- ak su iné požiadavky, treba špecifikovať

Na základe tohto zadania odporučím rezort / rezorty, ktoré majú v tom čase voľnú izbu a zašlem cenovú ponuku z rezortu, alebo s klientom konzultujem prípadné otázky telefonicky.

Ako sa ráta cena pobytu
- Cena sa určuje podľa počtu dní, ktoré chce klient stráviť na ayurvédskom pobyte a podľa vybraného ayurvedského rezortu
- Každý rezort ma inú cenu za deň strávený v ayurvédskom rezorte
- Termín pobytu aj dĺžku pobytu si určuje klient sám
- Pri záujme o ayurvédsky pobyt je dobré vedieť približný alebo aj presný termín , kedy chce klient cestovať a na ako dlho (pri tomto ozdravnom pobyte sa odporúča min. 12-14 dňový pobyt a viac). Dĺžka pobytu záleží aj od zdravotného stavu klienta a od toho, čo presne chce na pobyte riešiť
- Cena tiež záleží od počtu osôb na izbe, väčšina rezortov má dvojposteľové izby, na ktorých môže byt klient aj sám

Ayurvédske rezorty na Sri Lanke rozlišujú v rámci ceny tzv. zimnú sezónu (október - apríl) a letnú sezónu (máj - september). O niečo nižšie ceny su v rámci letnej sezóny, nakoľko v tom čase je teplo uz aj v Európe a tak sú ayurvédske pobyty výhodnejšie.
Na ayurvédske ozdravné pobyty sa cestuje celoročne, v ktoromkoľvek mesiaci, na Sri Lanke je celoročne teplo 28-32 st.

Celoročne môžu klienti chodiť na ayurvédske pobyty individuálne, teda: vyberú si termín, počet dní a rezort, sami si objednajú letenku a na letisku v Colombe (ak majú zaujem o transfer) ich čaká šofer - ktorý ich vezie priamo do rezortu. Výlety do okolia si riešia individualne. Na pobyte nie je prítomný delegát. Je vhodné mať základné znalosti angličtiny, alebo nemčiny.

Transfer z/na letisko Colombo
Klienti sa môžu rozhodnúť, či majú záujem o transfer z/na letisko v hlavnom meste Colombo. Transfer sa platí zvlašť a každý rezort má inú cenu. Cena transferu je jednotná, či už ide jeden klient sám, alebo ide viac klientov v jednom aute (cena sa potom delí počtom ľudí. Teda ak ide pár cena sa delí dvomi). Ak má klient záujem ísť samostane, po vlastnej linke , je tu možnosť ísť autobusom, alebo vlakom do najbližšieho mesta MATARA a odtiaľ sa dopraviť do rezortu taxikom.

VIAC INFORMÁCIÍ NA

info@ayurveda-srilanka.sk